top of page

Hakkımızda

Karyon Biyoteknoloji

Şirketimizi genç, dinamik ve alanında deneyimli kadrosu ile sağlık ve araştırma sektöründe hizmet vermek amacı ile 2008 yılında kurduk. Araştırmacılarımızın gereksinim ve beklentilerine uygun olarak, ürünlerimizi dünyanın önde gelen firmalarından, uluslararası standartlarda pazara sunmak ve ürünlerimizin satış sonrası desteğini sağlamak temel görevimizdir.

 

Ürünlerimiz genel olarak araştırma antikor ve kitleri, kök hücre çalışmalarına yönelik malzemeler, moleküler biyoloji malzemeleri, immunohistokimya  ve western blot ürünleri, temel laboratuar cihazları, temiz oda ve soğuk oda sistemleridir.

 

Amacımız; biyolojik bakış açısı ile yaşam teknolojilerine yeni bir yön ve ivme kazandırmaktır. Bu amaçla alanında lider firmalar ile iş birliği yaparak yeni teknoloji ürünlerinin ülkemize kazandırılmasını hedefledik.

 

Ürünlerimiz, sistemlerimiz ve sürekli teknik servis anlayışımız ile bilimsel araştırma – geliştirme çalışmaları için en iyi hizmet ve desteği sürdürebilme hedefindeyiz. Siz değerli araştırmacılarımız için anahtar teslim laboratuvar çözümleri sunarak memnuniyetinizi sağlamaktan mutluluk duyacağız.

bottom of page